Meklēt pieejamās istabas

Romantiskais

Apraksts: Piemērots pāriem. Cenā iekļautas brokastis. Iespējas: WC, Izlietne, Vanna. Fēns, Dvieļi, Spogulis, Ziepes. TV, satelīt televīzija. Terase Papildinformācija: Ierašanās no plkst 15.00 Izrakstīšanās līdz 12.00 Smēķēt tikai uz terases.

Detaļas

Ekonomiskais

Apraksts: Piemērots piemērots diviem cilvēkiem. Brokastis ir iekļautas cenā. Iespējas: WiFi TV Papildinformācija: Ierašanās no plkst 15.00 Izrakstīšanās līdz 12.00 Aizliegts smēķēt.

Detaļas

STANDARTA

Apraksts: Piemērots pāriem. Brokastis ir iekļautas cenā. Jūsu ērtībām: WC un duša, TV ar satelīttelevīziju. Papildinformācija: Ierašanās no plkst 15.00 Izrakstīšanās līdz 12.00 Aizliegts smēķēt.

Detaļas

LUKSUS

Apraksts: Piemērots pāriem. Cenā iekļautas brokastis. Iespējas: WC, Izlietne, Vanna. Fēns, Dvieļi, Spogulis, Ziepes. TV, satelīt televīzija. Papildinformācija: Ierašanās no plkst 15.00 Izrakstīšanās līdz 12.00 Aizliegts smēķēt.

Detaļas

KEMPINGA MĀJIŅAS

Apraksts: Gaidām Jūsu ierašanos kempingā “Rakari” jebkurā laikā, bet namiņš būs sagatavots uzņemšanai no plkst. 15:00, aizbraukšanas laiks līdz plkst. 12:00. Katra no 16 atpūtas mājiņām ir dzīvokļa tipa ar guļamistabu, virtuvi, priekštelpu, tualeti ar dušu un āra terasi. Tualetes telpai ir apsildāmas flīžu grīdas. Virtuvē – televizors, ledusskapis, elektriskā plīts un izlietne, kā arī

Detaļas

SUIT

Apraksts: Piemērots pārim un ģimenēm. Cenā iekļautas brokastis. Vanna, duša, wc. Iespējas: TV Papildinformācija: Aizliegts smēķēt.

Detaļas

ĢIMENES

Apraksts: Piemērots ģimenēm vai kompānijām līdz 6 personām. Brokastis ir iekļautas cenā. Iespējas: TV Papildinformācija: Aizliegts smēķēt.

Detaļas

KONFERENČU ZĀLE 2

Pieejams: Tāfele, Ekrāns, Projektors, Kafijas pauzes, Ēdināšana. Personu skaits: 30 Stundas cena: 15.00 € Dienas cena: 100.00 € Personu skaits pēc galdu izvietojuma: Klases formā: 24 U formā: 16 Teātra formā: 30 Apaļo galdu formā: 20

Detaļas

KONFERENČU ZĀLE 1

Pieejams: Tāfele, Ekrāns, Projektors, Kafijas pauzes, Ēdināšana, Internets. Personu skaits: 100 Stundas cena: 20.00€ Dienas cena: 150.00€ Personu skaits pēc galdu izvietojuma: Klases formā: 64 U formā: 40 Teātra formā: 100

Detaļas

PIRTS

Pirts piemērota: pāriem, ģimenēm, kompānijām. Pirts kompleksā ir pieejams baseins ar aukstu ūdeni. Maksimālais personu skaits saunā vienlaicīgi: 12 Maksimālais cilvēku skaits atpūtas telpā pie baseina: 12

Detaļas

TREILERU PIESLĒGUMS

Treileru pieslēguma izmantotājiem un teltīs dzīvotājiem ir pieejama servisa ēka, kurā ir tualete un dušas.

Detaļas